Deze eigentijdse sfeervolle bank Palio van de Henders & Hazel collectie is een topper! De bank is uitgevoerd in Calabria (stofgroep 2) in de kleur petrol. Calabria is een microvezelstof die heerlijk zacht en warm aanvoelt. Deze stof met vleug is geschikt voor intensief gebruik en zeer eenvoudig te reinigen. Deze bank is een topper in zitcomfort; hij heeft bonellvering en koudschuim. De zitkussens zijn vast gestoffeerd. Kom heerlijk tot rust op deze prachtige bank! Prijs is exclusief sierkussens en hoofdsteunen. De hoofdsteun wordt aangeboden in de kassa. Lente actie!!!
Zithoogte: ca.42cm.
Zitdiepte: ca.57cm.
Banken en fauteuils van het merk Henders & Hazel online kopen doe je snel en zonder verzendkosten bij deleukstemeubels.nl!
deleukstemeubels.nl is een label van MC Meubelen; Henders & Hazel dealer vanaf het eerste uur. Hiervoor ontvingen we van dit "bijzonder in wonen" merk een oorkonde! Ruim 11 jaar ervaring met H&H is iets om trots op te zijn en nog jaren fysiek én online voort te zetten.
Deze bank wordt gratis in fabrieksverpakking geleverd. De poten worden voor veilig transport los geleverd, deze monteer je eenvoudig zelf.
Onderhoudsadvies:
Afnemen met een klamvochtige doek en eventueel milde zeep. Eventuele vlekken op de kussens behandelen met Microvezel Cleaner. Een effectieve en doeltreffende vlekkenreiniger voor natuurlijke en synthetische textiele bekledingen.
Textiel kan als extra bescherming met Textile & Leather Protector behandeld worden tegen vuil en vlekken. Het beschermt tegen ongelukjes op basis van water, vet of olie, waarna vloeistoffen met een goed absorberende tissue weg gedept kunnen worden. Textile & Leather Protector herstelt ook de waterafstotende eigenschappen van textiel. De behandeling verandert niets aan het uiterlijk of het aanvoelen.
Wanneer je een bank koopt worden de juiste verzorgingsmiddelen bij de kassa aangeboden.